Paslaugos

 

Moksliniai archeologiniai tyrinėjimai

 

Konsultacijos įgyvendinant projektus ir valdant objektus

 

 

UAB „Statybų archeologija“ paslaugos pritaikytos spręsti įvairias verslo
klientų problemas, kurios gali iškilti, vystant statybų ir inžinerinių tinklų tiesimo
projektus prie saugomų teritorijų ir objektų, saugomose teritorijose arba
liečiant kultūros paveldo objektus:

 

Peržiūrėti projektus

UAB „Statybų archeologija“ tikslas

Pridėtinės vertės kūrimas teikiant operatyvius ir efektyvius sprendimus. Mes integruosime archeologiją į Jūsų projektą, atlikdami visus pagal įstatymus reikalingus tyrinėjimus ir procedūras, Jūsų projekto laiko ir biudžeto rėmuose. Padėsime greitai ir patikimai įveikti visas iškylančias kliūtis tiek statybų objektuose, tiek valstybinėse institucijose.

 

Gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatų statyba

Tiek įgyvendinant statybos ir renovacijos projektus istoriniuose miestų centruose, tiek kitose vietose ir objektuose (pvz., saugomos teritorijos, istoriniai, kultūros, architektūriniai paminklai arba šalia jų), darbų kainą gali žymiai padidinti atsitiktinai padaryta žala arba nenumatyti saugomo objekto pokyčiai. Vienintelis būdas sumažinti galimą riziką – ekspertų konsultacijos. Archeologai atliks reikalingus tyrimus ir projekto vertinimus, suteiks rekomendacijas ir patars įvairiais su kultūros paveldu susijusiais klausimais.

 

Inžinierinių tinklų tiesimas, transporto infrastruktūros kūrimas, pramonė

Planuojant grunto kasybą, archeologiniai tyrimai padeda ankstyvoje, darbų planavimo stadijoje, ištirti žemės klodus, nustatyti jautrias išoriniam poveikiui, archeologiniu požiūriu vertingas zonas. Tai leidžia laiku pakoreguoti projektą arba rasti ir išsaugoti paveldo objektus, taupant projekto pinigus ir nekeičiant jo įgyvendinimo terminų.

 

Archeologiniai tyrinėjimai per tris savaites.
Pasitikrink archeologinių tyrimų kainą čia!

Susisiekite su mumis